Kredyty i leasingi dla firm

Prowadzenie firmy to czynność zajmująca olbrzymią ilość czasu - trudno więc oczekiwać od przedsiębiorcy, że będzie w stanie zapoznać się z wieloma ofertami udzielania pożyczek w różnych bankach, nie wspominając o wyselekcjonowaniu tej najbardziej odpowiedniej. Tutaj z pomocą przychodzą pośrednicy kredytowi, tacy jak ja.

Moje biuro w Olsztynie służy pomocą w wybraniu najkorzystniejszej oferty. Niezależnie od tego, czy chcą Państwo zaciągnąć kredyt gotówkowy czy hipoteczny, jako ekspert finansowy zapoznam Was ze szczegółami propozycji z kilku banków i pomogę wybrać tę najbardziej odpowiednią dla Waszej firmy.

Kompetentny ekspert finansowy nie prezentuje tych samych rozwiązań każdej firmie - dbam o to, by każdą sytuację rozpatrywać indywidualnie. Poznaję swoich klientów, ich sytuację finansową i plany, a dopiero na tej podstawie szukam najbardziej optymalnego rozwiązania.

Pośredniczę w złożeniu wniosku do wielu banków, jestem na bieżąco z ich ofertami - mogę więc wyszukać ofertę odpowiednią i komfortową dla każdego przedsiębiorcy.Notus

Najlepsze wsparcie eksperta finansowego dla Twojej firmy

kredyt w rachunku bieżącym,dopuszczalne saldo deb
Dopuszczalne saldo debetowe – na wszelki wypadek, również dla działalności poniżej 6 mc., do 30 000 zł, szybka decyzja kredytowa, produkt dostępny już od 1 dnia funkcjonowania firmy bez dokumentów dochodowych (decyzja na podstawie Twojego aktualnego BIK).

Wniosek można złożyć nawet bez jakichkolwiek dokumentów finansowych.

Kredyt w rachunku bieżącym (zwane również linią kredytową) – najtańsza forma kredytowania użyteczna na bieżące potrzeby Twojej firmy, od 6 pełnych miesięcy funkcjonowania. Nawet do 500 000 zł dostępnych zawsze kiedy tego potrzebujesz.

Kontrahent spóźnia się z płatnością?
Nie martwisz się o płynność swojej firmy. Kiedy na rachunek wpływają środki automatycznie zmniejsza się Twoje zadłużenie.

Jak liczone są odsetki?
Codziennie o północy system zlicza aktualny stan zadłużenia. Na koniec miesiąca rozliczeniowego wylicza w ten sposób średnią za ostatnie 30 dni. Odsetki naliczane są właśnie od tej średniej w skali roku. W praktyce oznacza to, że jeżeli Twoje średnie wykorzystanie przyznanego limitu to 20 000 zł w skali ostatniego miesiąca to zapłacisz za nie zaledwie 125 zł odsetek (przy oprocentowaniu ok. 7,5% w skali roku).

UWAGA! Odsetki od tego produktu można wliczyć w koszty prowadzenia działalności – zapytaj swojej księgowej.

karta kredytowa
Karta kredytowa dla firm – rozwiązanie idealne kiedy jedziesz w podróż służbową i wynajmujesz hotel, auto, ale również jako zastępstwo dla karty paliwowej przy pełnej kontroli w dowolnym momencie.

pożyczka
Klasyczna pożyczka gotówka dla firmowa – gotówka na uczciwych warunkach z niską prowizją za uruchomienie. Kiedy lubisz mieć ścisły harmonogram płatności i wszystko pod pełną kontrolą.

samochód
Sprawdzony od lat standardowy leasing samochodów i maszyn - opłata wstępna już od 0 zł, do 5 lat umowy, decyzja w mniej niż 24h.

Wynajem długoterminowy - leasing XXI wieku, co 2-3 lata wymieniasz auto na nowe zostawiając stare w salonie - w końcu po co się przywiązywać do rzeczy?

Masz wybór!