Kredyty hipoteczne dla klientów indywidualnych oraz zabezpieczone dla firm

Kupno mieszkania, budowa domu czy pozyskanie działki to bardzo ważne kroki - wiążą się zwykle także z wzięciem kredytu hipotecznego. Jeśli nie wiedzą Państwo, jak rozeznać się w zalewie ofert dziesiątek banków, zapraszamy do skorzystania z usług mojego biura kredytowego w Olsztynie.

Jako ekspert finansowy przeprowadzę z Państwem wywiad. W ten sposób poznam Waszą sytuację, możliwości i plany. Na tej podstawie zaproponuję optymalne rozwiązanie. Nasze biuro pomaga złożyć wnioski o kredyt hipoteczny do kilku banków, zapoznaje się z ich propozycjami, wreszcie wyodrębnia te, które pasują do przedstawionych wcześniej preferencji klienta: czy jest to wysokość pożyczki, pojedynczej raty czy czas na spłatę.

Ponieważ pośrednicy kredytowi, tacy jak ja, nieustannie badają rynek, zarówno pod kątem przepisów, jak i różnorodnych ofert kredytowych, wiedzą dokładnie, jaka sytuacja panuje w danym momencie na rynku. Korzystając z mojej pomocy, mają Państwo pewność, że nie przeoczą optymalnych rozwiązań.

Jednak pośrednictwo finansowe to nie tylko prezentacja możliwych ofert. Zajmuję się także wyjaśnianiem umów i ich niuansów, pomagamy w skompletowaniu dokumentów i załatwianiu formalności. W swojej pracy dbam o to, aby mój klient wiedział dokładnie, jaki dokument podpisuje z bankiem. Pomagam również w przygotowaniu bezpiecznej dla klienta umowy przedwstępnej zakupu nieruchomości.

Hipoteka – Twoje M!

Prawdopodobnie pierwsze pytanie jakie Wam się nasuwa brzmi: Ile banków macie w swojej ofercie?
20? 25? 30?

Odpowiedź brzmi: 11 (Millenium, mBank, Alior Bank, BNP Paribas, Santander Bank Polska, ING Bank Śląski, Pekao S.A., PKO BP, Credit Agricole Polska, CITI Handlowy, BOŚ Bank). Nie wciskamy kitu o 25 lub 30 bankach w ofercie.Kredyty hipoteczne na:

 • zakup mieszkania:
  • z rynku pierwotnego (od dewelopera)
  • z rynku wtórnego (od innej osoby lub firmy):
   • mieszkania z odrębnym prawem własności
   • mieszkania ze spółdzielczym prawem własności
  • z remontem/wykończeniem kiedy chcesz podnieść standard swojego nowego M
  • z miejscem postojowym/miejscem w garażu podziemnym, jeśli chcesz mieć komfort parkowania jak mieszkania
 • zakup domu:
  • z rynku pierwotnego i jego kompleksowe wykończenie
  • z rynku wtórnego z remontem lub bez
 • budowa domu – by Twoja przestrzeń była dokładnie taka jaką sobie wymarzysz
 • zakup działki – jako lokata kapitału lub podstawa pod Twój własny dom w przyszłości
 • refinansowanie poniesionych już przez Ciebie kosztów nabycia lub remontu domu lub mieszkania - zainwestowane środki mogą wrócić do Ciebie niewielkim kosztem
 • zakup lokalu użytkowego pod wynajem – inwestycja, która spłaca się sama
 • pożyczka hipoteczna – najtańsza opcja konsolidacji kredytów gotówkowych, kart kredytowych czy kredytów odnawialnych, których comiesięczny koszt jest dla Ciebie zbyt dużym obciążeniem. Bank zabezpiecza się na Twojej nieruchomości, a Ty płacisz niższe raty kredytowe


Mamy tylko najlepsze oferty!

Jako Notus Finanse jesteśmy najskuteczniejszym dystrybutorem kredytu hipotecznego w Polsce.

Masz pytania? Zapraszam! Wypełnij formularz, a w ciągu doby oddzwonię z propozycją spotkania przy kawie w Naszej placówce lub dogodnym dla Ciebie miejscu.

200

tys. zł


średnia wysokość kredytu hipotecznego w Olsztynie
25

Lat


standardowy okres kredytowania
4

Tygodnie


średni czas trwania procesu pozyskiwania kredytu hipotecznego
1

Ty


i Twoje plany, które pomogę Ci zrealizować
Wyślij wiadomość, skorzystaj z formularzu:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku ze zgłoszeniem zainteresowania kredytem hipotecznym / finansowaniem działalności gospodarczej / kredytem dla osoby fizycznej (w zależności od wybranego obszaru zainteresowania). Zostałem/-am poinformowany/-a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest P.S. Paweł Schmidt z siedzibą w Olsztynie (NIP 7422185072) współpracujący z Notus Finanse S.A. z siedzibą w Warszawie.
(Jej wyrażenie jest niezbędne do tego żebym mógł do Ciebie zadzwonić)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania drogą elektroniczną i/lub telefoniczną ofert związanych ze zgłoszonym w formularzu zapotrzebowaniem zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany w tym celu adres email i/lub numer telefonu komórkowego lub inny kontakt elektroniczny. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem/-am poinformowany/-a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych jest P.S. Paweł Schmidt z siedzibą w Olsztynie (NIP 7422185072) współpracujący z Notus Finanse S.A. z siedzibą w Warszawie.
(Ta zgoda pozwala mi przesłać Ci w wersji elektronicznej ofertę dotyczącą Twojego zapytania – tego, które właśnie składasz)