Dane kontaktowe

Paweł Schmidt
Notus Finanse S.A. oddział Olsztyn
Al. Marszałka J. Piłsudskiego 44a
10-450 Olsztyn

723 883 383

pawel.schmidt@notus.pl

NIP: 7422185072


Wyślij wiadomość, skorzystaj z formularzu:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku ze zgłoszeniem zainteresowania kredytem hipotecznym / finansowaniem działalności gospodarczej / kredytem dla osoby fizycznej (w zależności od wybranego obszaru zainteresowania). Zostałem/-am poinformowany/-a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest P.S. Paweł Schmidt z siedzibą w Olsztynie (NIP 7422185072) współpracujący z Notus Finanse S.A. z siedzibą w Warszawie.
(Jej wyrażenie jest niezbędne do tego żebym mógł do Ciebie zadzwonić)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania drogą elektroniczną i/lub telefoniczną ofert związanych ze zgłoszonym w formularzu zapotrzebowaniem zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany w tym celu adres email i/lub numer telefonu komórkowego lub inny kontakt elektroniczny. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem/-am poinformowany/-a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych jest P.S. Paweł Schmidt z siedzibą w Olsztynie (NIP 7422185072) współpracujący z Notus Finanse S.A. z siedzibą w Warszawie.
(Ta zgoda pozwala mi przesłać Ci w wersji elektronicznej ofertę dotyczącą Twojego zapytania – tego, które właśnie składasz)