Kim Jestem?

Nazywam się Paweł Schmidt. Porozmawiajmy o tym jak mogę pomóc Ci w realizacji Twoich planów.
Twój kredytowy selekcjoner - kredyty hipoteczne Olsztyn

Paweł Schmidt

Ekspert Finansowy

48 723 883 383


Jestem ekspertem finansowym Notus FInanse S.A. Nazywam się Paweł Schmidt
Ale czym jest Notus Finanse S.A., tak?
Jesteśmy najskuteczniejszym na polskim rynku finansowym pośrednikiem kredytu hipotecznego dla klienta indywidualnego. Zajmujemy się również pozyskiwaniem środków dla małych i średnich przedsiębiorstw.


Kim jest pośrednik?
Jest to wyspecjalizowana spółka lub osoba pomagająca swoim klientom wybrać najlepszą dla nich ofertę.

Co mi to daje?
Notus to renomowany pośrednik funkcjonujący w ramach jednej z największych grup kapitałowych w Polsce i Europie jaką jest Nationale Nederlanden – to daje gwarancję bezpieczeństwa i standardów najwyższej jakości.

To w końcu bank, ubezpieczyciel czy pośrednik?
Wszystkie odpowiedzi są prawidłowe ;) Pośredniczymy w transakcji zabezpieczając wszystkie potrzeby klienta (w tym ubezpieczamy) w szeroko rozumianej strefie finansów

Ile kosztuje to Ciebie jako klienta?
Zależy od waluty:
W złotówkach: 0 zł – moje usługi są bezpłatne ze strony klienta. Uwaga! Zgodnie ze znowelizowaną ustawą o kredycie hipotecznym, która weszła w życie 22 lipca 2017 r. żaden pośrednik kredytu hipotecznego nie ma prawa żądać od swojego klienta bezpośredniego wynagrodzenia! W walucie czasu: odrobinę Twojego czasu niezbędnego żeby sprawdzić możliwości współpracy, przygotować odpowiednie oferty, a następnie zrealizować Wasze potrzeby, cele i marzenia.

Twoje marzenia są dla mnie celem, który pomogę Ci osiągnąć w najbezpieczniejszy możliwy sposób